VÝTVARNÉ A KREATIVNÍ TVOŘENÍ

Tvoření a kreativní techniky pro všechny věkové kategorie! Od nejmenších až po dospělé. Smysluplné využití volného času, které baví a zároveň pomáhá rozvíjet kreativní myšlení, fantazii nebo i jemnou motoriku.

Nejmenší dětí (ale i jejich rodiče) ocení kouzelné malování vodou. Je tak jednoduché, opakovaně použitelné, a ještě navíc nezanechává nepořádek! Do kelímku s čistou vodou namočíte štětec. Malujete po bílé ploše a jako kouzlem se objeví pestrobarevný obrázek. Po zaschnutí barvy opět zmizí a můžete malovat znovu.

U starších dětí se velké oblibě těší škrabací obrázky všeho druhu. Můžete si vybrat s již předtištěným motivem nebo můžete vyškrabat na podklad různých tvarů motivy dle své fantazie.

Jemnou motoriku procvičíte s dřevěnými skládačkami nebo mozaikami pro kluky i holky. Jednoduchým způsobem si vytvořte Váš vlastní mozaikový obrázek! Pěnové samolepky, kamínky nebo flitry postupně odlepujte z blistru a podle čísel je nalepte na předtištěný obrázek.

Teenagery a dospělé potěší po náročném dni antistresové omalovánky, které lze vymalovat obyčejnými pastelkami nebo také metalickými fixy.

Kreativní techniky a tvořivé sady jsou také vhodným dárkem pro děti i dospělé.