SAMOLEPKY NA ZEĎ

Naše samolepky lze snadno a rychle aplikovat na hladké povrchy, jako jsou stěny, dveře, okna, zrcadla, nábytek nebo dlaždice. Slouží k rychlé a snadné proměně pokoje.

Velmi oblíbené jsou dětské motivy, kterými snadno doladíte pokoj dcerky nebo syna. V nabídce jsou vhodné samolepky jak pro miminka, tak pro předškoláky a školáky. Praktické a hezké jsou také samolepicí metry, které slouží k zaznamenávání růstu dětí. V noci dětem posvítí samolepky svíticí ve tmě. A pokud si děti v noci potřebují rozsvítit, máme pro ně samolepicí lampičky.  Motivy nabízíme pro kluky i holčičky a také neutrální veselé hvězdičky nebo smajlíka. Jak to funguje? Lampičku nalepíte jako běžnou samolepku. Rozsvítí se dotekem a sama po chvíli zhasne. Baterie jsou obsaženy v dekoraci a uvedená životnost dosahuje 600 hodin.

Do obývacího pokoje, chodby nebo ložnice se hodí jak geometrické motivy, tak samolepky s motýlky a květinami. U nás najdete něžné pastelové motýly i moderní samolepicí kaktusy.

Chcete si vylepšit dílnu, dveře do pokoje nebo třeba domácí bar? Máme tady plastické samolepicí cedulky s texty jako DAD´S GARAGE, DO NOT ENTER, ROUTE 66 nebo GOOD DAY BEGINS WITH COFFEE.

Do kuchyně a koupelny se hodí mozaikové samolepky, které se dají přizpůsobit rozměrům dekorovaného prostoru.

Návod k použití samolepky na zeď:

  1. Naše samolepky se lepí přímo, nemají přenosovou fólii. Zvolte si suchou, čistou a rovnou plochu.
  2. Opatrně sejměte samolepku z podkladového papíru a nalepte ji na zvolené místo. Můžete ji vyhladit od středu k okrajům.
  3. Samolepky na zeď obsahují lepidlo a nelze je použít opakovaně.