Baterie AA tužkové 1,5V, 4 kusy

Číslo zboží 11101
Dostupnost skladem
EAN 4891199216763
Kategorie BATERIE
Vaše cena 46,00 Kč s DPH  / sada

Popis

Nová sada baterií GP super AA

  • velikost: AA
  • typ: LR6
  • hmotnost: 28 g
  • doba skladovatelnosti: až 10 let
  • pracovní teplota:  -20 °C až +54 °C
  • maximální ochrana proti vytečení
  • prodejní obal: 4 ks v papírové krabičce

Většina z nás hledá při koupi jednorázových baterií optimální poměr cena–výkon–životnost.

G-TECH posouvá hranice výdrže a účinnosti baterií

GP SUPER baterie jsou vybaveny nejmodernější technologií G-TECH, která zajišťuje maximální výkon ve vašich zařízeních.

Čtyři významné průlomové změny byly implementovány, zaměřující se na zvýšení výdrže energie a zajištění pevnějšího těsnění baterií.

Technologie G-TECH využívá vysoko hustotní práškový zinek nové generace, který umožňuje rychlou a silnou výrobu energie, a zajišťuje tak vynikající výkon. Díky více kroužkovému jádru s vysoce čistým grafitem se zvyšuje elektrická vodivost, což přináší delší životnost energie. Inovativní interní konstrukce zvyšuje reakční plochu uvnitř baterie a zefektivňuje přenos energie v rámci článku. Dále je patentovaná technologie prevence proti úniku energie z baterie, která účinně zabraňuje vytečení a zajišťuje její bezpečné uzavření.

Spolehlivé baterie pro každodenní potřebu

Díky své stabilní a spolehlivé výkonnosti a účinnosti nabízí nové alkalické baterie GP SUPER ideální řešení pro běžné spotřebiče ve vaší domácnosti. Bez ohledu na to, zda potřebujete energii pro dálkové ovladače, hračky nebo třeba počítačové myši, tyto baterie vás nikdy nenechají ve štychu.

Disponují dostatečnou kapacitou a dlouhou životností, což zaručuje jejich spolehlivý provoz po delší dobu.

Chráníme naše životní prostředí

Nová obalová koncepce přináší nejen technologický průlom, ale také ohleduplnost k životnímu prostředí. S použitím ekologických materiálů a inkoustu na bázi sóji přispíváme k udržitelnosti planety. Navíc, obaly slouží jako praktický pořadač na baterie, který je znovu uzavíratelný. Už se nemusíte trápit hledáním volných baterií v šuplíku. S GP SUPER bateriemi jsou všechny vaše baterie dobře uspořádány a připraveny k okamžitému použití.

Od expertů na baterie

Kvalitní baterie nerostou na stromech. Za jejich existencí stojí roky výzkumu, pod taktovkou zkušených vývojářů, a moderní výrobní linka. Společnost GP se může pochlubit obojím. Díky tomu vás už desítky let zásobuje bateriemi prvotřídní kvality.

O společnosti GP Batteries
Společnost GP Batteries patří mezi 5 největších výrobců baterií na světě, spotřebních baterií produkuje nejvíce z celé jihovýchodní Asie, vlastní nejmodernější plně automatizovanou linku na výrobu alkalických baterií a největší linku na nabíjecí baterie v Číně. Za více než 50 let svého působení získala mnoho patentů a ocenění. Proto jí můžete plně důvěřovat.

Podobné zboží