KRABIČKY, TAŠKY, PYTLÍKY

Balení dárků si často spojujeme hlavně s Vánocemi a předvánočním časem. V průběhu celého roku je ale spousta jiných příležitostí, kdy chceme své blízké potěšit hezký dárkem. Ať už jsou to narozeniny, svátky, výročí či dárky pro radost, dáváme si záležet na jejich výběru a jinak by to nemělo být ani u jejich balení.

Pokud balení dárku není Vaše oblíbená činnost, nezoufejte!  U nás najdete spoustu vychytávek, které Vám ušetří čas i práci a s výsledkem zazáříte.

Na větší dárky máme spousty papírových skládacích krabiček. Jednoduše krabičku poskládáte, vložíte dárek a přiklopíte víkem, příp. zavážete mašličkou. Ukázkové dárečky za pár minut! Vybírat můžete jak z mnoha vánočních, tak i celoročních motivů a také z různých velikostí.

Ještě jednodušší způsob představují papírové tašky. Opět můžete vybírat z různých vánočních celoročních motivů a velikostí.

Úplnou vychytávkou jsou potom uzavíratelné dárkové tašky. Je to vlastně dárková taška vylepšená o víko, díky kterému zůstane Váš dárek déle utajen a nevytratí se moment překvapení.

Na drobnější dárky je vhodné použít některé z našich pytlíků. Jutové a látkové pytlíky se krásně hodí například na mikulášské balíčky. Jsou z přírodních materiálů, a hlavně jsou opakovaně použitelné – to je jejich velká výhoda.

Úplně drobnosti jako jsou šperky nebo kosmetika, můžete zabalit do organzových pytlíků různých barev a velikostí.

Všechny takto zabalené dárky můžete ještě dozdobit mašlídrobnou dekorací nebo jmenovkou a je z Vás rázem balicí profesionál!