BARVY - barvy a obtisky na kamínky

Malování na kamínky je krásnou zábavou pro děti i dospělé. Kamínek, opatřený na zadní straně PSČ autora, se uloží na viditelné místo. Nálezce může kamínek vyfotit a spolu s PSČ sdílet na Facebooku ve skupině Kamínky. Podle PSČ lze ve skupině kamínky vyhledat a sledovat, kam putují. Facebooková komunita má přes 310 tisíc členů (duben 2021) a stále roste. Exkluzivně Vám přinášíme sady akrylových barev určených přímo k malování na kamínky. Akrylové barvy, a to i v metalickém provedení a svíticí ve tmě, prodáváme i jednotlivě. Pod vlastní značkou nabízíme i akrylové laky ve spreji i v tubě k nanášení štětcem. Zalakování zvyšuje odolnost barev proti venkovním podmínkám. Výrobky jsou české, velmi kvalitní a ideální na venkovní použití.

Pro děti i méně zdatné malíře jsou vhodné obtisky, které se na kamínky nebo jiné předměty lehce přenesou pomocí vody. Na přenášení kamínků i malířských potřeb jsou ideální látkové pytlíčky a tašky. 

Malování na kamínky, jejich hledání i roznášení, je návykové a způsobuje velkou radost. A to nejen při nálezu, ale i při samotné tvorbě.